İade ve Değişim Şartları

Fatura kesim tarihinden itibaren 14 iş günü içerisinde iade yapılabilmektedir.

Faturasız iade edilen ürünler iade alınmayacaktır.

Parçatek Otomotiv firmasına ait olmayan ürünler için iade ve değişim talep edilemez.

Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz ve eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

Yanlış yapılan sipariş iadelerinin tümünde kargo ücretleri kullanıcılarımıza aittir.

İstisnai durum olarak Parçatek Otomotiv tarafından gönderilen hatalı veya yanlış ürünler için kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

Elektrik aksamı ve buna bağlı ürünlerde iade söz konusu olmamaktadır.

Arızalı ve işlevini yerine getiremeyen yada benzeri şikayetlerle tarafımıza gönderilen ürünlerin tedarikçilerimiz tarafından test edilerek hatanın (kullanıcı/üretim) anlaşılmasını takip eden 5 iş günü içerisinde alıcıya bilgi verilecektir.

Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde [email protected] adresine durumu bildirmeniz veya 0216 642 82 52 numaralı hattımızı arayarak problemi yetkili çalışanlarımıza bildirmeniz gerekmektedir. 

İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ARAS Kargo ile “Karşı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. ARAS Kargo şirketi haricinde gelen “Karşı Ödemeli” gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.

İade gönderilerinizde anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo iade kargo kodu olarak mutlaka 717441785 numarasını giriniz. Bu sayede kargonuz hızlıca ve sorunsuz olarak elimize ulaşacaktır.

İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 0216 642 82 52 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. İade ve Değişim Adresi: Mehmet Akif Mah. Gülbahar Sok. No:1A Çekmeköy/İstanbul Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik servis kontrolleri yapıldıktan sonra:

 

İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 iş günü içerisinde tarafınıza yansır.

 

 

 

 

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz.