Kargo ve Teslimat

Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına saat 15:00’a kadar aldığımız siparişlerin büyük bir bölümünü aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde kargo firmasına ulaştırmaktayız. Kargosu aynı gün yapılamayacak siparişleriniz için mesai saatlerimiz içerisinde kullanıcılarımız bilgilendirilmektedir. Tüm siparişler için parcaofisi.com en geç 3 iş günü içerisinde paketinizi kargo firmasına teslim etmek ya da iptal etmek durumundadır. Kargo ücreti alıcıya aittir.
 
 
+ Ürünlerim bana ne zaman ulaşır ?
Paketinizin kargoya teslim edilmesinden sonra, standart teslimat süreleri kısa mesafeli gönderiler için en az 1 gün, uzun mesafeli gönderiler için ise, en az 2 gün taşıma süresi kargo firmaları tarafından uygulanmaktadır. Hava şartları yol durumu veya mücbir sebepler dolayısıyla oluşabilecek gecikmeler kargo firması sorumluluğundadır. Detaylı bilgiyi ilgili kargo firmasını arayarak öğrenebilirsiniz.
+ Paketimi kargodan alırken ne yapmalıyım ?
. Paketinizi teslim almadan önce; paketin kapalı olduğundan ve dış görünüm itibariyle hasarlı olmadığından emin olunuz.
. Kargonuzu teslim aldığınıza dair imza atmadan önce muhakkak kargo ücretini öğrenin.
. Tarafınıza ulaştırılan paketlerin hasarlı ya da ambalajı açılmış olması durumunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçin.
. Paketinizi teslim aldıktan sonra yanlış yada eksik ürün olup olmadığını kontrol edin.
. Bu aşamada yaşamış olduğunuz diğer tüm sorunlarla ilgili müşteri temsilcilerimizi arayarak yardım alabilirsiniz.
+ Teslim aldığım kargonun içerisinden eksik ürün çıktı. Ne yapmalıyım ?
Müşteri hizmetleri telefon numaralarımızdan, mesai saatleri içerisinde bizimle irtibata geçerek, kargo alıcı isminiz ya da sipariş numaranız ile durumunuzu bildirmeniz bizim için yeterlidir. Bu tür durumlar için müşteri temsilcimiz aynı gün içerisinde sorununuza çözüm üretmek mecburiyetindedir.
+ Siparişlerim ne zaman kargoya verilir ?
Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına saat 15:00’a kadar tamamlanan siparişlerin büyük bir bölümünü aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim etmekteyiz.
Firmamız prosedürleri gereği en geç 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargo firmasına verilmek zorundadır.
+ Siparişlerimi nasıl takip edebilirim ?
parcatek.com üyesi iseniz, mail adresinize gönderilen kargo takip numarasından veya sayfamızın sağ üst bölümünde bulunan Hesabım > Siparişlerim alanından siparişinizi takip edebilirsiniz. Üye olmadan yapmış olduğunuz siparişlerde ise, gönderi takibini yalnızca mail adresinize gönderilen gönderi kodu ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz.