HAKKIMIZDA

2020 yılında, en yeni iletişim ve teknoloji araçlarını kullanarak müşterilerine güvenli hizmet, kaliteli ürün ve hızlı çözüm sunmak ilkesiyle yola çıkan Parçatek Otomotiv, 15 yıllık tecrübeli ve uzman çalışanlarıyla siz değerli müşterilerimizin yanında olmayı amaç edinmiştir.

 

 

 

VİZYONUMUZ

Parçatek Otomotiv olarak vizyonumuz, otomobil parçalarında ürün ağı zayıf ve tedarik sıkıntısı yaşayan müşterilerimize olabildiğince hızlı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

MİSYONUMUZ

Parçatek Otomotiv olarak misyonumuz, satıcı ve müşteri arasındakı güveni maksimum seviyeye çıkarıp, sıfır hata, uygun fiyat ve kaliteli ürün temin ederek, Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi hedef edinmiştir.

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz.