+ Sipariş Vermek İçin Üye Olmak Şart Mı?
Online alışveriş için dilerseniz üye olmadan sipariş oluşturabilirsiniz. Ancak üye olmanız durumunda, fatura ve teslimat bilgilerinizi kaydederek bir sonraki siparişinizde kolaylık elde edebilir, web sitemiz üzerinden kargo takibini yapabilirsiniz. Üye olmadan alışveriş yapmayı tercih ederseniz, siparişinizi yalnızca e-posta üzerinden takip edebilirsiniz.
+ Ödeme Seçenekleri Nelerdir?
Online alışveriş işlemerinde 2 farklı ödeme şeklini tercih edebilirsiniz.

 

1. Banka Havale veya EFT

 

2. Kapıda Nakit Ödeme (Yalnızca motor grubundaki ürünler için geçerlidir.)
+ Siparişimi telefonda Müşteri Temsilcisine Verebilir miyim?
Dilerseniz satın almak istediğiniz ürün veya ürünleri, telefonda müşteri temsilcilerimizle birebir diyalog kurarak da sipariş verebilirsiniz.

 

Müşteri temsilcilerimiz hafta içi 09:00 – 18:00,

 

Cumartesi günü 09:00 – 15:00 saatleri arası telefon ile hizmet vermektedir.
+ Ürünlerin Bana Ne Zaman Ulaşır?
Paketinizin kargoya teslim edilmesinden sonra, standart teslimat süreleri kısa mesafeli gönderiler için en az 1 gün, uzun mesafeli gönderiler için ise, en az 2 gün taşıma süresi kargo firmaları tarafından uygulanmaktadır. Hava şartları yol durumu veya mücbir sebepler dolayısıyla oluşabilecek gecikmeler kargo firması sorumluluğundadır. <p></p>Detaylı bilgiyi ilgili kargo firmasını arayarak öğrenebilirsiniz.">Cevap
+ Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir?
Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına saat 16.30’a kadar tamamlanan siparişlerin büyük bir bölümünü aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim etmekteyiz. Firmamız prosedürleri gereği en geç 3 iş günü içerisinde siparişiniz kargo firmasına verilmek zorundadır.
 

 

Çerez Kullanımı

Sitemizde temel hizmetler ve işlevleri sağlamak ve ziyaretçilerin sitemiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle nasıl etkileşimde bulunduğuna dair verileri toplamak için tanımlama dosyaları gibi araçlar kullanıyoruz. Kabul Et’e tıklayarak, reklamlar, analitik ve destek için bu araçları kullanmamızı kabul edersiniz.